Selecteer een pagina

StaffMedewerkers & Leerkrachten

Wie zijn ze?

Op deze pagina kan je een overzicht vinden van onze volledige staff.

Directie

Directie

Suzy Bruggen

suzy.bruggen@kodb.be

Kleuterjuf bovenkleuters

Kleuterjuf bovenkleuters

Sandra Hansen

sandra.hansen@kodb.be

Leraar lichamelijke opvoeding

Leraar lichamelijke opvoeding

Jirre Mercken

jirre.mercken@kodb.be

Kleuterjuf benedenkleuters

Kleuterjuf benedenkleuters

Lies Theunis

lies.theunis@kodb.be

Ontdubbelen 3de graad

Ontdubbelen 3de graad

Kobe Appermont

kobe.appermont@kodb.be

Leraar tweede graad

Leraar tweede graad

Dorothy Collas

dorothy.collas@kodb.be

Leraar eerste graad

Leraar eerste graad

Dorien Lathouwers

dorien.lathouwers@kodb.be

Kinderverzorgster

Kinderverzorgster

Dominique Timmermans

dominique.timmermans@kodb.be

Middagtoezicht

Middagtoezicht

Sonja Cams

Middagtoezicht

Middagtoezicht

Nancy Strauven

Leraar derde graad

Leraar derde graad

Karlijn Loix

karlijn.loix@kodb.be

Ondersteuning in de kleuterklassen en kleuterturnen

Ondersteuning in de kleuterklassen en kleuterturnen

Inge Croux

inge.croux@kodb.be

ontdubbelen 1e en 2e graad

ontdubbelen 1e en 2e graad

Joke Goffin

joke.goffin@kodb.be

Zorgcoördinator

Zorgcoördinator

Marthe Remans

marthe.remans@kodb.be

Leerlingen

Vrije plaatsen Rippetip

Medewerkers

Bestaans jaren

Contacteer ons

Locatie: St.Gertrudisplein 1, 3740 Bilzen

Tel: (+32) 89 51 51 02

Email: directie.rippetip@kodb.be

NON-DISCRIMINATIEBELEID

Het principe van gelijke behandeling (of non-discriminatie) is een van de grondslagen van onze democratische samenleving. Niettemin horen discriminaties nog te vaak tot de dagelijkse realiteit van minderheids- en/of kansengroepen. Net daarom wordt naast een proactief gelijkekansenbeleid ook een non-discriminatiebeleid uitgewerkt. Meer weten