Selecteer een pagina

StaffMedewerkers & Leerkrachten

Wie zijn ze?

Op deze pagina kan je een overzicht vinden van onze volledige staff.

Directie

Directie

Suzy Bruggen

suzy.bruggen@kodb.be

 

Zorgcoördinator

Zorgcoördinator

Marthe Remans

marthe.remans@kodb.be

Kleuterjuf bovenkleuters

Kleuterjuf bovenkleuters

Sandra Hansen

sandra.hansen@kodb.be

Kleuterjuf benedenkleuters

Kleuterjuf benedenkleuters

Lies Theunis

lies.theunis@kodb.be

Kinderverzorgster

Kinderverzorgster

Dominique Timmermans

dominique.timmermans@kodb.be

Ondersteuning kleuterklassen en bewegingsopvoeding

Ondersteuning kleuterklassen en bewegingsopvoeding

Kimberley Wolfs

kimberley.wolfs@kodb.be

Leraar 3e graad

Leraar 3e graad

Karlijn Loix

karlijn.loix@kodb.be

Leraar 2e graad

Leraar 2e graad

Dorothy Collas

dorothy.collas@kodb.be

Leraar ondersteuning 3-4-5-6 + vrijdag 3e graad

Leraar ondersteuning 3-4-5-6 + vrijdag 3e graad

Dorien Lathouwers

dorien.lathouwers@kodb.be

Leraar 1e graad

Leraar 1e graad

Joke Goffin

joke.goffin@kodb.be

Ontdubbelen 1e graad

Ontdubbelen 1e graad

Marijke Nulens

marijke.nulens@kodb.be

Leraar lichamelijke opvoeding

Leraar lichamelijke opvoeding

Jirre Mercken

jirre.mercken@kodb.be

Middagtoezicht

Middagtoezicht

Nancy Strauven

Leerlingen

Vrije plaatsen Rippetip geboortejaar 2018

Medewerkers

Bestaans jaren

Contacteer ons

Locatie: St.Gertrudisplein 1, 3740 Bilzen

Tel: (+32) 89 51 51 02

Email: suzy.bruggen@kodb.be

NON-DISCRIMINATIEBELEID

Het principe van gelijke behandeling (of non-discriminatie) is een van de grondslagen van onze democratische samenleving. Niettemin horen discriminaties nog te vaak tot de dagelijkse realiteit van minderheids- en/of kansengroepen. Net daarom wordt naast een proactief gelijkekansenbeleid ook een non-discriminatiebeleid uitgewerkt. Meer weten